Izsludināts mazuļu pavasara fotokonkurss “Mazulis bauda pavasari Ventspilī”

Ventspils pilsētas pašvaldība arī šogad turpina fotokonkursu “Mazais ventspilnieks”. Fotokonkurss norisināsies līdz 31. maijam, tādēļ aicinām ģimenes ar bērniem piedalīties Ventspils pilsētas pašvaldības organizētajā fotokonkursā, iesūtot bērnu vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) fotogrāfijas uz e-pasta adresi – [email protected] par tēmu “Mazulis bauda pavasari Ventspilī”.

Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai, kā arī, iesniedzot fotogrāfiju, autoram jānorāda – vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts).

Programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija iesūtītos fotoattēlus vērtēs noteiktā kārtībā – priekšroku dodot tiem fotoattēliem, kuros būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, ņemot vērā arī atbilstību noteiktajai ceturkšņa tēmai, fotogrāfijas oriģinalitāti un kvalitāti. Konkursa darbi tiks atlasīti un vērtēti nākamo divu nedēļu laikā pēc konkursa darbu iesniegšanas termiņa beigām.

Trīs labāko fotogrāfiju autori balvā saņems ielūgumu Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumam visai ģimenei un vērtīgas naudas balvas.

Pašvaldības realizētā programma “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” fotokonkurss norisinās jau vairākus gadus. Pirmajos divos gados kopumā tika iesūtītas vairāk kā 280 mazuļu bildes. Savukārt fotokonkursā par tēmu “Mazuļa ziemas prieki Ventspilī”, kas norisinājās iepriekšējā ceturksnī, tika iesūtīta 41 fotogrāfija. Aicinām ģimenes ar bērniem būt aktīvām arī pavasarī un iesūtīt fotogrāfijas par aktuālo tēmu “Mazulis bauda pavasari Ventspilī”.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos, Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un https://labklajiba.ventspils.lv/