Rudens fotokonkurss “Mazulis sagaida zelta rudeni Ventspilī”

Līdz 30. novembrim norisināsies fotokonkurss, kurā aicinām piedalīties ģimenes ar bērniem, iesūtot bērnu vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) fotogrāfijas uz e-pasta adresi – [email protected] par tēmu “Mazulis sagaida zelta rudeni Ventspilī”.

Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai, kā arī, iesniedzot fotogrāfiju, autoram jānorāda – vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts).

Programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija iesūtītos fotoattēlus vērtēs noteiktā kārtībā – priekšroku dodot tiem fotoattēliem, kuros būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, ņemot vērā arī atbilstību noteiktajai ceturkšņa tēmai, fotogrāfijas oriģinalitāti un kvalitāti. Konkursa darbi tiks atlasīti un vērtēti mēneša laikā pēc konkursa darbu iesniegšanas termiņa beigām.

Trīs labāko fotogrāfiju autori balvā saņems ielūgumu Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumam visai ģimenei un vērtīgas naudas balvas.

Pašvaldības realizētā programma “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” fotokonkurss norisinās jau vairākus gadus. Iepriekšējā ceturkšņa fotokonkursā par tēmu “Mazuļa vasaras piedzīvojumi Ventspilī”, tika iesūtītas 42 fotogrāfijas. Aicinām ģimenes ar bērniem būt tikpat aktīvām arī rudenī un iesūtīt fotogrāfijas par aktuālo tēmu, iekļaujot Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti un parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas rudenī.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos, Ventspils pilsētas Sociālā dienesta mājaslapā www.labklajiba.ventspils.lv un Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv.