“Labākais sociālais darbinieks publiskajā sektorā 2020” – aprūpes nama “Selga” sociālā darbiniece

Labklājības ministrijas konkursā “Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020” nominācijā “Labākais sociālais darbinieks publiskajā sektorā 2020” uzvarējusi Ventspils sociālās aprūpes nama “Selga” sociālā darbiniece Lienīte Millere.

Ventspils pilsētas Sociālais dienests konkursam izvirzīja divas sociālās darbinieces, aicinot ventspilniekus iesaistīties un atbalstīt balsojot. Liels paldies ikvienam atbalstītājam par balsošanu un sociālajai darbiniecei Lienītei Millerei par ieguldīto darbu SAN “Selga”!

Lienīte Millere jau 20 gadus strādā SAN “Selga” un ir iemīļota gan klientu, gan viņu tuvinieku un aprūpes nama darbinieku vidū. Lienīte ar patiesu taisnīgumu un atbildības sajūtu un nenogurstošu iekšējo degsmi spēj vairot pozitīvas emocijas klientos un arī kolēģos. Darba prasmes apvienojumā ar lielo darba pieredzi ir pamatkapitāls veiksmīgam uz klientu vērstam sociālajam darbam aprūpes namā.

Labklājības ministrija no 2021. gada 1. februāra līdz 2021. gada 28. februārim bija izsludinājusi iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā „Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020”. Sākotnēji Labklājības ministrijas izveidota konkursa žūrijas komisija izvērtēja visus iesniegtos pieteikumus un labākie tika izvirzīti tālākai iedzīvotāju balsošanai kādā no trīs konkursa nominācijām:

  • nominācija “Labākais sociālais darbinieks publiskajā sektorā 2020”
  • nominācija  “Labākais sociālais darbinieks nevalstiskajā un privātajā sektorā 2020”
  • nominācija “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2020”.

Žūrijas komisijas balsojums par katru pretendentu veidoja 50% no kopējā punktu skaita un tikpat jeb 50% veidoja iedzīvotāju balsojums. Konkursa balvu saņem viens uzvarētājs katrā nominācijā ar visaugstāko punktu skaitu katrā no nominācijām.